Strefa klienta:        |   Rejestracja
Newsletter:    
Poczta:     

strona główna informacje o nas vademecum obiekty noclegowe partnerzy reklama kontakt z nami
Typ obiektu:
Położenie:
Cena od: Cena do:
   
Aktualności
Kochani, Urlopbezbarier.pl - serwis turystyczny adresowany nie tylko do osób niepełnosprawnych wznawia działalność. Naszym nowym znajomym ... wiecej
... to śmiała idea połączenia nauk przyrodniczych z zabytkami architektury militarnej, dalekimi od tradycyjnych ekspozycji muzealnych, ... wiecej
Akcja "Bliżej wody" to jedna z wielu akcji, organizowanych ... wiecej

Sonda

Gdzie spędzisz urlop w 2016?
Wózek - amfibia dla niepełnosprawnych wypoczywających na gdańskiej plaży przy Molo w Brzeźnie

Akcja "Bliżej wody" to jedna z wielu akcji, organizowanych przez MOSiR w Gdańsku, których celem jest podnoszenie bezpieczeństwa wypoczynku nad wodą czy komfortu wypoczynku. W ramach  tych działań od lipca  2011 roku, z kąpieli morskiej mogą skorzystać również osoby niepełnosprawne.

Dostrzegając  potrzebę stworzenia np. poruszającym się na co dzień na wózku inwalidzkim, możliwości bezpośredniego kontaktu z wodą, zakupiono specjalistyczny wózek-amfibię. Jego konstrukcja umożliwia łatwy transport po plażowym piasku oraz bezpieczeństwo na wodzie, dzięki zintegrowanym pływakom.

Wózek w sezonie 2012 będzie udostępniony bezpłatnie na kąpielisku przyMolo w Brzeźnie. Wystarczy zgłosić chęć skorzystania z niego ratownikom, którzy udzielą wszelkiej pomocy i zabezpieczą kąpiel takiej osoby. W  poprzednim roku amfibia służyła wózkowiczom na plaży w Gdańsku - Stogach.
.

Wózek -amfibia na plaży w Gdańsku - Stogach
© 2010 urlopbezbarier.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, system cms: NetCoding.pl