Strefa klienta:        |   Rejestracja
Newsletter:    
Poczta:     

strona główna informacje o nas vademecum obiekty noclegowe partnerzy reklama kontakt z nami

Sonda

Gdzie spędzisz urlop w 2016?
Centrum Rekreacyjno Lecznicze "Glinik"

     
       

Adres ośrodka

ul. Wysowa - Zdrój 101 B
38-316 Wysowa Zdrój
Gmina: Uście Gorlickie
Województwo: małopolskie
Telefon: 18-35-32-024, lub 510-132-958
E-mail: recepcja@sanatoriumglinik.pl
Strona www: www.sanatoriumglinik.pl

Informacje o miejscu noclegowym

Cena od: 1512
Cena do: 2072
Ilość miejsc ogółem: 138
Typ obiektu: sanatorium
Położenie ośrodka: góry,


Wysowa Zdrój to miejscowość, w samym sercu malowniczego Zachodniego Beskidu Niskiego. Nieskażone środowisko, walory klimatyczne i łatwo dostępne szczyty górskie to czynniki przyciągające wielu turystów i kuracjuszy. Położenie z dala od przemysłu w malowniczym zakątku małopolski oraz otoczenie lasów tworzy Tu wspaniały mikroklimat który sprzyja wypoczynkowi i rehabilitacji ! Diamentem naszej miejscowości jest specyficzny mikroklimat oraz obfite zasoby doskonałych, leczniczych wód mineralnych. Różnią się one składem, a szczególnie ogólną zawartością rozpuszczonych w nich substancji stałych i gazowych. Wynika to z urozmaicenia tektonicznego terenu, ze zróżnicowania warunków odpływu i mieszania się wód o różnym składzie chemicznym.

Centrum Rekreacyjno-Lecznicze  "Glinik" znajduje się w pobliżu Parku Zdrojowego, usytuowane jest na nasłonecznionym stoku oraz otoczone bujną zielenią Ośrodek posiada 138 miejsc noclegowych pokoje o dobrym standardzie dwu, trzy i czteroosobowe oraz rodzinne pokoje typu studio (2+1) i (2+2)  z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone w  TV, radio, telefon, czajnik bezprzewodowy,  szklanki.  

W obiekcie znajduje się baza zabiegowa (ponad 30 rodzajów zabiegów z fizyko, hydro i kinezyterapii), gabinet kosmetyczny, stołówka, winda, basen rehabilitacyjny, sauna, kawiarnia, TV-SAT,

Nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne i z dofinansowaniem PFRON również dla osób poruszające się na wózkach inwalidzkich, turnusy zdrowotne pobyty regeneracyjne 5 i 7 dniowe z pakietem zabiegów, specjalistyczny turnus 7 dniowy ZDROWY KRĘGOSŁUP, pobyty wczasowe dla dorosłych i dla dzieci. Ponadto specjalizujemy się w leczeniu schorzeń kręgosłupa. Stosujemy nowoczesne metody Kinetic Control oraz terapię tkanek miękkich, które mają na celu w krótkim czasie pomóc  w zmniejszeniu, bodź nawet w zniwelowaniu tych uciążliwych dolegliwości. 

Wykwalifikowany personel jest również gwarancją że u nas poczujesz się bezpiecznie i komfortowo, a całodobowa opieka pielęgniarska da Ci poczucie troski o Twoje zdrowie.

Specjalizujemy się w leczeniu

  • Choroby narządu ruchu i reumatyczne - Reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów biodrowych , kolanowych oraz innych stawów obwodowych, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa i krążków międzykręgowych, dyskopatie, zespoły bólowe korzeniowe, skrzywienie kręgosłupa,osteoporoza, stany po urazach i inne zniekształcenia układu mięśniowo-szkieletowego oraz tkanki łącznej, dna moczanowa.
  • Choroby układu oddechowego: Przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa, gardła, przewlekłe zapalenie zatok przynosowych, przewlekle zapalenie krtani i tchawicy, przewlekle zapalenie oskrzeli, rozstrzenie oskrzeli.
  • Choroby układu trawienia: Refluksowe zapalenie przełyku, przepuklina rozworu przełykowego, wrzód żołądka, wrzód dwunastnicy, zapalenie żołądka i dwunastnicy dyspepsja, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, przewlekłe zapalenie wątroby, kamica żółciowa, choroby trzustki w okresie wydolności, zespół jelita drażliwego.
  • Choroby układu moczowego: Przewlekły zespół zapalenia nerek, przewlekła niewydolność nerek, kamica nerek i moczowodów, kamica dolnych dróg moczowych, zaburzenia pęcherza moczowego.
  • Rehabilitacja kobiet po mastektomii
  • Stany wyczerpania nerwowego i ogólnego osłabienia

Dla naszych gości oferujemy również atrakcje w postaci wycieczek pieszych i autokarowych z przewodnikiem.

W trackie wycieczek będziecie mogli Państwo poznać architekturę starych zagród, cerkiewek i kościółków regionu.

Do atrakcyjnych historycznie i turystycznie miejsc wyznaczone są tu liczne ścieżki i szlaki. Graniczenie ze Słowacją umożliwia odwiedziny naszych południowych sąsiadów, których kultura wpływa także na bogatą różnorodność etniczną i religijną Beskidów, gdzie spotykamy się z bogatymi kulturami narodowości aż siedmiu wyznań. Między innymi Łemków, Bojków, Lachów i Pogórzan.

Zarówno wiosną gdy zazieleni się las, zakwitną drzewa i krzewy oraz gdy późną jesienią Karpaty okrywają się jej kolorami, przyroda czeka na wszystkich, którzy jej potrzebują.

Przez cały rok zapraszamy Państwa bardzo serdecznie.


Wejście z poziomu zerowego
Podjazd do wejścia
Brak progów w budynku
Winda
 
© 2010 urlopbezbarier.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, system cms: NetCoding.pl